Головна / новини / змагання / 🤺🏆ЮКС 2022 Сеговія: Срібний удар українських шаблісток!
🤺🏆ЮКС 2022 Сеговія: Срібний удар українських шаблісток!

Понад 120 учасниць з 19 країн зібрав етап юніорського Кубка світу з фехтування на шаблях серед жінок, який проходив цими вихідними в іспанській Сеговії. Для України він завершився на срібній ноті – на другу сходинку п’єдесталу в командних змаганнях зійшли Дар’я Бульба, Олександра Бондар, Софія Полонка, Дар`я Гонцова.

23 cічня 2022 року. Сеговія. Команда українських шаблісток на другій сходинці п’єдесталу ЮКС / Фото Артем Скороход

Українки розпочали боротьбу у командній першості як четверті сіяні одразу з 1/4, де впевнено перемогли Сингапур (45:27). Далі наші спортсменки взяли гору над Угорщиною (45:38). І лише з фінального поєдинку їм не вдалося вийти переможцями – 37:45 з Францією.

В особистій першості троє з шести українських шаблісток зуміли пробитися до таблиці 64. Для цього Дар’я Бульба виграла 5 з 6 боїв у групі й отримала при посіві номер 14, Олександра Бондар – 4 з 5 (№32), Софія Полонка 4 з 6 (№36). Бульба потрапила до основної сітки напряму і вже там поступилася одним ударом німкені Лені Штемпер (14:15). Бондар і Полонка розібралися зі своїми суперницями в 1/64 – відповідно з Марією Кастано Кордеро з Іспанії (15:5) та британкою Еллен Роббінс-Уілкінсон (15:12). Проте не змогли підібрати ключик до спортсменок, з якими зустрілися у наступному раунді. Олександра програла Онор Йонсон зі США (13:15), Полонка – німкені Феліс Хербон (7:15).

Шабля, жінки (особисті)Шабля, жінки (командні)