Головна / новини / змагання / КЄ 2021 Марчанізе: Українські шпажистки за крок від п’єдесталу
КЄ 2021 Марчанізе: Українські шпажистки за крок від п’єдесталу

Українська збірна у складі Олени Кривицької, Ксенії Пантелеєвої, Влади Харькової та Інни Бровко посіла четверте місце на командному Кубку Європи з фехтування на шпагах серед жінок, що проходив сьогодні, 26 червня, в італійському місті Марчанізе. Загалом у змаганнях взяли участь представниці семи країн, окрім господарок доріжки також Франція, Естонія Іспанія, Греція, Швейцарія і, звичайно, Україна.

Підопічні Андрія Орликовського виграли обидві зустрічі у груповому раунді, де їм протистояли місцеві клуби, і отримали четвертий номер при посіві. В 1/4 наші шпажистки впевнено перемогли квартет «Цюриха» (45:29). В 1/2 поступилися майбутнім чемпіонкам турніру з клубу «Езерчіто», кольори якого захищала досвідчена Мара Наваррія (32:45). Долю поєдинку зо бронзу вирішив один укол, який, на жаль, виявився на користь естонського «Тарту Калев», за який фехтували майбутні учасниці Ігор у Токіо Еріка Кірпу та Юлія Бєляєва (34:35).