Головна / новини / змагання / КЧЄ 2022 Новий Сад: Команда шпажисток посідає шосте місце
КЧЄ 2022 Новий Сад: Команда шпажисток посідає шосте місце

Сьогодні на чемпіонаті Європи з фехтування серед кадетів у місті Новий Сад (Сербія) шпажистки розіграли нагороди в командних змаганнях. Україна, кольори якої захищали Емілі Конрад, Олександра Романова та Ксенія Куштан, посіла шосте місце.

6 березня 2022 року. Новий Сад / Фото #BizziTeam

Наша команда розпочала боротьбу з впевненої перемоги в 1/16 над Великобританією (45:27), після чого у наступному поєдинку одним уколом взяла гору над Туреччиною (32:31). Але в 1/4 здолати опір представниць Ізраїлю, які у підсумку здобули бронзу, українським шпажисткам не вдалося (31:45).

В нижній частині турнірної сітки наші дівчата перемогли Польщу. Зауважимо, що долю поєдинку вирішив один укол. Бронзова медалістка в особистій першості Емілі Конрад виходила на доріжку на дев’ятий поєдинок за «-3», але змогла виграти свій двобій (10:6) і принесла Україні перемогу (44:43). У зустрічі за шосте місце наші спортсменки схрестили зброю з Угорщиною. Але цього разу відіграти відставання у  два уколи заключному двобої не вдалося (41:44).