Головна / новини / змагання / 🤺🏆ЮКС 2021 БУРГОС: УКРАЇНСЬКІ ШПАЖИСТКИ ПЕРЕВІРИЛИ СИЛИ НА ЮНІОРСЬКОМУ КУБКУ СВІТУ

Понад 150 учасниць з 25 країн зібрав Кубок світу з фехтування на шпагах серед юніорок, що проходив 18-19 грудня в іспанському місті Бургос. На доріжки Спортивного центру Хосе Луіса Таламільо вийшли дев’ять представниць України.

Найкращий результат в особистих змаганнях показала Емілі Конрад, яка посіла 15-те місце. 14-річна киянка виграла чотири з шести боїв у групі й розпочала боротьбу у турі прямого вибування під номером 51. В 1/64 вона перемогла Ліну Зеррвек з Німеччини (15:12), в 1/32 – чинну чемпіонку світу серед юніорок в команді Анну Гзюнову з Росії (15:9), в 1/16 – польську шпажистку Олівію Терцяк (15:11). У вісімку найсильніших нашу спортсменку не пустила майбутня бронзова медалістка турніру Анастасія Назарова з Росії (15:14).

Так само одного уколу не вистачило нам і в командній першості. Стартувавши в олімпійці під 12-м номером, Емілі Конрад, Поліна Кулешова, Олександра Лазаренко і Єва Мазур, впевнено перемогли в 1/8 Чехію (45:35), але не змогли здолати у наступному раунді представниць Франції. Поєдинок проходив у рівній боротьбі, кілька разів українки відпускали суперниць на два-три уколи, але вирівнювали становище. Проте останнє слово залишилося за француженками (30:31).

Далі наш квартет здобув перемогу над Швейцарією (43:36), поступився італійкам (32:38) і посів у підсумку шосте місце.