Головна / новини / змагання / 🤺🏆КС 2021 Сен-Мор: Петрова вдруге поспіль пробивається до основної сітки
🤺🏆КС 2021 Сен-Мор: Петрова вдруге поспіль пробивається до основної сітки

10-12 грудня французьке місто Сен-Мор приймало Кубок світу з фехтування на рапірах серед жінок, у якому взяли участь сім представниць України. В особистій першості найкраще з-поміж наших виступила 16-річна Крістіна Петрова з Києва. Наймолодша в українській команді й одна з наймолодших на всьому турнірі, вона єдина з наших рапіристок пробилася до основної таблиці 64.

11 грудня 2021 року. Сен-Мор. Крістіна Петрова проти Мартіни Батіні / Фото BizziTeam FIE

Петрова закінчила попередній етап з показником три перемоги/три поразки й розпочала боротьбу в олімпійці з 1/128. Юна спортcменка проявила справжній характер, вигравши два бої поспіль одним уколом в росіянки Віталіни Анашенкової та німкені Кім Кіршен (з обома 15:14). В 1/32 на Крістіну чекала зустріч з бронзовою медалісткою Олімпіади-2020 у команді, багаторазовою чемпіонкою світу та Європи італійкою Мартіною Батіні. Тут досвід та клас суперниці все ж взяли своє (4:15).

Відзначимо, що для Петрової це вже третій міжнародний старт на дорослому рівні й вдруге поспіль вона пробивається до основної таблиці 64, вперше це сталося у березні цього року на Гран-прі у Катарі.

Наступного дня у командній першості Україну представляли Крістіна Петрова, Аліна Полозюк, Катерина Ченцова та Анна Тараненко. Маючи 13-й номер у посіві наші рапіристки стартували поєдинком 1/16 проти Туреччини, який впевнено виграли (45:20). Але вже в 1/8 на них чекала зустріч з четвертою командою рейтингу США на чолі з двома медалістками особистих змагань у Сен-Мор Лі Кіфер та Жаклен Дубровіч. Першу серію боїв українки провели на рівних (14:15), але в другій витримати темп більш титулованих суперниць не змогли (43:32).

У нижній частині сітки українки поступилися іспанкам (35:45), перемогли Австрію (45:31), поступилися Німеччині (38:45) і посіли у підсумку 14-те місце.