Головна / новини / змагання / 🤺🏆ЮКС 2021 ТАШКЕНТ: Команда шаблістів – п’ята, Дзюба – у Топ-16
🤺🏆ЮКС 2021 ТАШКЕНТ: Команда шаблістів – п’ята, Дзюба – у Топ-16

11-12 грудня змаганнями представників фехтування на шаблях завершився юніорський етап Кубка світу у Ташкенті (Узбекистан). В особистих змаганнях найкращий результат серед українців показав Вячеслав Дзюба, який став 13-м. У командній першості Дзюба разом з Тимуром Терзи, Василем Гуменом та Станіславом Закутнім посіли п’яте місце.

Сіяний під третім номером український квартет розпочав боротьбу з 1/4, де, на жаль, поступився господарям доріжки представникам Узбекистану (41:45). Відзначимо, що боролися хлопці до кінця, про що свідчить рахунок заключного дев’ятого бою з Шерзодом Мамудовим, який Гумен виграв 12:5.  У турнірі за 5-8 місця наша команда спочатку перемогла Туреччину (45:40), а потім – Казахстан (45:38).

Щодо особистої першості. Дзюба виграв на попередньому етапі чотири бої з шести й отримав при посіві 24-й результат (лише п’ятий з-поміж наших). Проте саме йому вдалося у підсумку пройти найдалі, тобто до Топ-16. 18-річний шабліст з Миколаєва стартував в олімпійці з перемоги над Олегом Букарєвим з Казахстану (15:9). В 1/16 взяв гору над росіянином Іваном Ципіним (15:12), але зі співвітчизником останнього Левом Малініним у наступному раунді впоратися все ж не зміг (6:15).