Головна / новини / змагання / КП 2021 Варшава: Шемякіна в одному уколі від медалі Кубку Польщі
КП 2021 Варшава: Шемякіна в одному уколі від медалі Кубку Польщі

Українські спортсмени взяли участь у відкритому Кубку Польщі з фехтування на шпагах, який проходив 27-28 листопада у Варшаві. У програмі турніру були лише особисті змагання. Найкращий результат серед наших жінок показала Яна Шемякіна, яка потрапила у Топ-8. У чоловіків найдалі серед українців – до 1/8 дійшов Павло Трофименко.

Олімпійська чемпіонка Лондона-2012 Шемякіна виграла у групі п’ять боїв з шести и під тринадцятим номером розпочала боротьбу в олімпійці. Перемігши в 1/32 господарку доріжки Катаржину Шмайджінску (15:8), вона у наступному раунді зустрілася зі співвітчизницею Ксенією Поповою (15:11).

В 1/8 Яна змусила скласти зброю чемпіонку Європи і віцечемпіонку світу у команді Магдалену Пекарську-Твардохел (Польща) – 15:11. Один укол вирішив долю чвертьфінального протистояння Шемякіної з ще однією місцевою шпажисткою Александрою Ярецкою. На жаль, він залишився за останньою (14:15).

До Топ-16 також пробилася українка Дарина Заболотна, далі її не пустила майбутня чемпіонка Рената Кнапік-Мязга (10:15).

Щодо Трофименка, то він у попередньому раунді виграв чотири бої з шести і при посіві олімпійської сітки отримав номер 26. Спочатку він переміг двох польських суперників Пшемислава Корону-Тшебскі (15:9) і Яна Соху (15:13), проте поступився в 1/8 майбутньому бронзовому призеру змагань Каролю Косткє (12:15).