Головна / новини / змагання / 🤺🏆🇺🇿ЮКС 2021 Ташкент: Гонцова – у Топ-8, команда – п’ята
🤺🏆🇺🇿ЮКС 2021 Ташкент: Гонцова – у Топ-8, команда – п’ята

20-21 листопада Ташкент приймав представниць фехтування на шаблях, які боролися за нагороди юніорського Кубку світу. В перший день змагань в особистій першості найкращий результат – восьме місце – для України показала Дар’я Гонцова.

19-річна харків’янка виграла у групі три бої з п’яти та стартувала в олімпійці під номером 24. Першу свою суперницю господарку доріжки Фотіму Махмуджанову українська шаблістка фактично не помітила (15:3), важче їй довелося в 1/16 з росіянкою Аліною Пастуховою (15:12) та в 1/8 з Юлією Чешлар з Польщі (15:11). Зупинила Гонцову за крок від четвірки, а відтак і такої бажаної нагороди, майбутня чемпіонка турніру Зайнаб Дайібекова з Узбекистану (11:15).

Наступного дня у командній першості Гонцова, виступаючи з Дариною Бульбою та двома Софіями – Полонкою і Головкіною, посіла п’яте місце. Наші шаблістки поступилися Польщі у боротьбі за вихід до четвірки найсильніших (33:45), а в нижній частині сітки перемогли Казахстан (45:22).