Головна / новини / змагання / КЧС Пловдив 2023: Даніїл Скороход у Топ-32 та інші результати другого дня світової першості у Болгарії

Сьогодні, 2 квітня, шаблістки та шаблісти розіграли особисті нагороди чемпіонат світу серед кадетів у болгарському Пловдиві. Найкращим результатом для України стало 18-те місце Даніїла Скорохода.

2 квітня 2023 року. Пловдив / Фото #BizziTeam FIE

16-річний спортсмен з Миколаєва виграв усі шість боїв у групі і розпочав виступ в олімпійці під сьомим номером. В 1/32 підопічний Артема Скорохода здолав Александера Лістера з Великої Британії (15:10), але у наступному поєдинку на його шляху встав Арда Танерлер з Туреччини (9:15). Відзначимо також Даніїла Абросімова, якого в 1/32 зупинив майбутній бронзовий призер Ахмед Хешам з Єгипту (6:15).

Найкращим результатом для наших дівчат у кадетських змаганнях з фехтування на шаблях стали 34-те та 38-ме місця Анни Суворової й Вікторія Коротченко. Суворова одним ударом у поєдинку за вхід у 32 поступилася Ніхір Йилдирим з Туреччини (14:15). Коротченко не пустила далі  кореянка Бан На Мі (12:15).

Завтра, 3 квітня, на чемпіонаті світу відбудуться командні змагання шаблісток і шаблістів в юніорській віковій категорії.

Шабля, кадети (особисті)Шабля, кадетки (особисті)