Головна / новини / змагання / ЮКС Базель 2023: Андрій Кузьма – з особистим рекордом на шостому місці!
ЮКС Базель 2023: Андрій Кузьма – з особистим рекордом на шостому місці!

Сьогодні, 4 лютого, шпажисти розпочали боротьбу за нагороди юніорського Кубка світу у швейцарському Базелі. Найвище серед наших спортсменів у підсумковому протоколі, який зібрав 216 учасників з 36 країн, розташувався Андрій Кузьма. Відзначимо, що шосте місце, яке посів 19-річний спортсмен із Закарпаття, стало його найкращим результатом на змаганнях такого рівня.

Вихованець Сергія Горецького та Дмитра Петруса розпочав виступ на турнірі із п’яти перемог у шести боях групового раунду, після чого провів ще п’ять поєдинків у турі прямого вибування, чотири з яких виграв  у напруженій боротьбі, зокрема у німця Міки Енрінгхауса (15:11), Габріеля Фейнберга зі США (15:12), ще одного представника Німеччини Крістофа Магнуса Міхальскі (8:7) та шведа Хюго Брандберга (15:9).

Не зміг український шпажист здолати лише першого номера світового юніорського рейтингу, медаліста останніх трьох Кубків світу італійця  Сімоне Менкареллі (8:15), який став переможцем турніру у Базелі.