Головна / новини / змагання / ЮКС Пловдив 2023: Моренець-Кубанська другий етап поспіль у Топ-32
ЮКС Пловдив 2023: Моренець-Кубанська другий етап поспіль у Топ-32

Сьогодні, 3 лютого, у болгарському Пловдиві стартував юніорський Кубок світу з фехтування на шаблях. У перший день змагань дівчата розіграли нагороди в особистій першості, де найкращий результат серед трьох представниць України показала Валерія Моренець-Кубанська.

17-річна одеситка виграла п’ять з шести боїв у групі і отримала при посіві олімпійки номер 19 серед 123 учасниць з 20 країн. Підопічна Микити Столбунова та Олександра Васютіна перемогла в 1/32 Анастасію Хіршфельд з Німеччини (15:11), але далі не змогла здолати італійку Маріелу Віале (8:15).

Відзначимо, що для спортсменки це друге поспіль потрапляння до Топ-32 на юніорському Кубку світу, у січні їй вдалося зробити це в іспанській Сеговії.