Головна / новини / змагання / ЄКЦ Познань 2023: Троє українських рапіристок взяли участь у турнірі в Польщі
ЄКЦ Познань 2023: Троє українських рапіристок взяли участь у турнірі в Польщі

Понад 230 учасниць з 26 країн зібрав етап Європеського кадетського циклу з фехтування на рапірах серед дівчат, що проходить 14-15 січня у польському місті Познань. Україна на цих змаганнях представлена трьома спортсменками.

Найвище серед наших дівчат у підсумковому протоколі в особистій першості – на 35-му місці розташувалася Аглая Борисова. Вихованка ДЮСШ «Армієць» виграла п’ять з шести боїв у групі й ще один в олімпійці, поступившись в 1/32 Кейтлін Тан зі США (7:15).

До ціїй ж стадії дійшла і Світлана Бризгалова. Спортсменка Олімпійського коледжу Піддубного перемогла у першому напруженому поєдинку олімпійки Рую Гоккан з Туреччини (15:13), але за вхід у 32 програла Вераніці Зайферт з Німеччини (9:15). Мілану Степовик далі 1/64 не пустила кореянка Лі Цзіан Лана (13:15).