Головна / новини / змагання / ЮКС Бургос 2022: Українські шпажистки зупиняються за крок від п’єдесталу
ЮКС Бургос 2022: Українські шпажистки зупиняються за крок від п’єдесталу

160 спортсменок з 25 країн зібрав цього вікенду, 17-18 грудня, Кубок світу з фехтування на шпагах серед юніорок, що проходив в іспанському місті Бургос. На четвертому місці за підсумками командних змагань завершили турнір українки Емілі Конрад, Поліна Кулешова, Олександра Романова та Анна Максименко.

Українська команда в 1/8 перемогла Швейцарію (45:31), за вхід у четвірку здолала Італію (37:27), після чого у напруженому півфіналі поступилася лідеру світового юніорського рейтингу Польщі на чолі з срібною медалісткою особистого турніру Аліциєю Клашік (37:39). У поєдинку за бронзу наші спортсменки зустрілися з другим номером посіву представницями Ізраїлю, яким вдалося заволодіти ініціативою після першої серії боїв і далі розвинути перевагу до впевненої перемоги (40:45).

В особистих змаганнях одразу чотири українські спортсменки дійшли до 1/16. Найвище у підсумковому протоколі розташувалася Анна Максименко, яка посіла 21-ше місце.

15-річна львів’янка виграла п’ять з шести боїв у групі й ще два в олімпійці, зокрема, відзначимо поєдинок 1/32, де вона одним уколом взяла гору над британкою Ханною Лебор (15:14). Далі Максименко не пустила Софія Вайнберг з Ізраїлю (8:15).

Емілі Конрад з мінімальною різницею програла за вхід в 16 майбутній віцечемпіонці турніру Аліциї Клашік з Польщі (14:15). В одному уколі від Топ-16 зупинилась і Олександра Лазаренко, поступившись Аллегрі Крістофолетто з Італії (14:15). Інша представниця цієї країни Карола Макканьо змусила скласти зброю на цій же стадії Поліну Кулешову (7:15).

Шпага, юніорки (особисті)Шпага, юніорки (командні)