Головна / новини / змагання / ЮКС Іракліон 2022: Роман Самойлов – у Топ-32, команда – 9-та
ЮКС Іракліон 2022: Роман Самойлов – у Топ-32, команда – 9-та

17-18 грудня грецьке місто Іракліон приймало Кубок світу з фехтування на шпагах серед юніорів «Knossos cup». В особистих змаганнях, які зібрали 159 учасників з 30 країн, найкращим результатом для України стало 18-те місце Романа Самойлова.

18-річний харків’янин розпочав турнір з п’яти перемог у шести  боях групової стадії, після чого виграв ще два поєдинки у турі прямого вибування, зокрема одним уколом в 1/32 проти француза Нолана Вінгертера (13:12). Зупинив нашого спортсмена в наступному раунді американець Майлз Вайс (11:15).

У командній першості Роман Самойлов, Андрій Гуменюк, Антоніо Помченко та Андрій Кузьма поступившись у напруженій боротьбі в 1/8 Німеччині (39:44), у нижній частині сітки перемогли Бельгію (45:35), Румунію (45:28), Норвегію (45:30) і завершили турнір на 9-му місці.

Шпага, юніори (особисті)Шпага, юніори (командні)