Головна / новини / змагання / ЄКЦ Копенгаген 2022: Максим Гула здобуває бронзу, ще троє українців за крок від п’єдесталу!

Сьогодні, 26 листопада особистими змаганнями у данському Копенгагені стартував етап Європейського кадетського циклу з фехтування на шпагах, який зібрав понад 300 учасників з 29 країн, і зокрема України. Найкращий результат серед наших спортсменів у перший день змагань показав Максим Гула. 14-річний вихованець Львівської академії фехтування виборов бронзу, яка, відзначимо, стала для нього першою індивідуальною нагородою на турнірах ЄКЦ.

Підопічний Зоряни Семеряк та Андрія Орліковського виграв усі шість боїв в групі й під п’ятим номером стартував в олімпійці, де провів ще п’ять переможних поєдинків. В 1/64 взяв гору над Рікардо Санчесом Алмогера з Іспанії (15:10), в 1/32 – над Хюго Пальмшерна зі Швеції (15:9),  в 1/16 – над британцем Чейні Чжу (15:11), в 1/8 – над норвежцем Віктором Ярл Хаген Брейвіком (15:11), в 1/4 – над Алоном Сарідом з Ізраїлю (15:10). Зупинити нашого шпажиста вдалося лише у півфіналі – старшому на два роки іспанцю  Хуану Пересу Веберу (10:15), який перед тим змусив скласти зброю вихованця закарпатської школи фехтування Кирила Лепканича (13:15).

Продовжує тримати високий рівень Максим Перчук, який цього сезону вже має дві медалі ЄКЦ – золото у Белграді та Бронза у Будапешті. У Копенгагені киянин мав другий результат за підсумками групового етапу (після свого товариша по команді Максима Микитенка, якого вибив з боротьби в 1/8 вище згаданий Лепканич – 13:14). Перчук виграв чотири поєдинки у турі прямого вибування і зупинився в одному уколі від п’єдесталу, поступившись в 1/4  німцю Максу Штраубу (14:15).

Так само як Перчук, на п’ятому місці завершила турнір найкраща серед наших у змаганнях дівчат Емілі Конрад. 15-річна киянка очолила посів після попереднього раунду і виграла три бої в олімпійці, поступившись одним уколом за вхід у четвірку іспанці Канделі Лосано (10:11).

Шпага, юнаки (особисті)Шпага, дівчата (особисті)