Головна / новини / змагання / ЄЦ-23 Лондон 2022: Ольга Сопіт – у вісімці найсильніших!
ЄЦ-23 Лондон 2022: Ольга Сопіт – у вісімці найсильніших!

Сьогодні, 6 листопада, у столиці Великої Британії відбувся турнір з фехтування на рапірах серії Європейського циклу U-23. За крок від медалі за підсумками особистих змагань, які зібрали майже 100 учасниць з 13 країн Європи, Америки та Азії, зупинилася 19-річна киянка Ольга Сопіт.

Вихованка Алли Миронюк виграла чотири з п’яти боїв у групі, після чого під 17-м номером посіву  провела ще чотири поєдинки у турі прямого вибування. З трьох із них спортсменка ДЮСШ “Армієць” вийшла переможницею, зокрема в 1/16 проти італійки Ірене Де Біазіо (15:10) та в 1/8 проти бронзової медалістки останнього чемпіонату Європи серед юніорок, першого номера турнірної сітки Ліор Друк з Ізраїля (15:5). Не пустила українську  рапіристку у медальну четвірку майбутня переможниця француженка Маріон Россо (12:15).

Відтак Сопіт посіла шосте місце, а ще одна представниця України на цьому турнірі Ольга Калкутіна стала 77-ю.