Головна / новини / змагання / FIE Сателіт Загреб 2022: Черкашин і Щерба у Топ-32
FIE Сателіт Загреб 2022: Черкашин і Щерба у Топ-32

Cьогодні, 22 жовтня, столиця Хорватії приймала черговий етап серії Сателіт FIE “Золота рапіра Загреба”, який зібрав майже 100 учасників з 20 країн, серед яких і шість представників України. Найкращий результат серед наших спортсменів показали 16-річний киянин Андрій Черкашин – бронзовий призер етапу Європейського кадетького циклу у Варшаві, та його більш досвідчений земляк Андрій Щерба, які посіли 27-е та 28-е місця відповідно.

Черкашин, маючи три поразки і три перемоги в групі, був сіяний під номером 32 і стартував в олімпійці з 1/32 де одним уколом переміг японця Токаі Кітамуру (15:14). Але впоратися з наступним суперником призером Кубку світу у Пловдіві-2022 угорцем Гергьо Семешем виявилося для нашого юного спортсмена поки що надскладним завданням (5:15).

Андрій Щерба в 1/32 змусив скласти зброю господаря доріжки Антоніо Гояка (15:7), але поступпився у поєдинку за вхід у 16 майбутньому бронзовому призеру турніру Лі Ят Луну з Гонконгу (12:15)