Головна / новини / змагання / ЧЄ U23 ТАЛЛІНН: Шпажистка Анастасія Самко приносить Україні першу медаль молодіжного Євро

Сьогодні, 28 травня, на чемпіонаті Європи серед спортсменів до 23 років найсильніших в особистій першості визначали шпажистки та рапіристи. І другий день змагань у столиці Естонії приніс нагороду збірній України. Бронзу здобула Анастасія Самко.

28 травня 22 року. Таллінн / Фото EFC

23-річна киянка розпочала боротьбу із показника три перемоги / три поразки у групі, після чого стартувала в олімпійці під номером 38. В 1/32 вихованка Руслана Тимошенка взяла гору над господаркою доріжки Каролін Лоіт (15:12), в 1/16 – над Зоф’єю Янеллі з Польщі (15:5), в 1/8 – над італійкою Гайєю Традіті (15:12).

Перемога у додаткову хвилину над третім номером посіву румункою Александрою Предеску (10:9) вивела нашу шпажистку в 1/2. Там поступаючись після другого періоду двома уколами (10:12), Самко зуміла відновити статус-кво (12:12), але цього разу на пріоритеті фортуна була на боці суперниці Реки Галфалві з Угорщини (14:15).

Таким чином Анастасія стала бронзовою медалісткою Євро-2022.

Завтра, 29 травня, особисті нагороди ЧЄ розіграють шпажисти та шаблістки.