Головна / новини / змагання / КС 2022 Мадрид: Василь Гумен вперше виходить до основної сітки
КС 2022 Мадрид: Василь Гумен вперше виходить до основної сітки

Сьогодні, 7 травня, було розіграно особистий комплект нагород Кубку світу з фехтування на шаблях серед чоловіків, що проходить у столиці Іспанії.  Найкращі з українців Юрій Цап та Василь Гумен зупинилися на стадії 1/32. Відзначимо, що для 20-річного Гумена, який, нагадаємо, є чемпіоном світу серед кадетів (2019) та Європи серед юніорів (2020), це перше потрапляння в основну сітку на турнірах такого рівня серед дорослих.

За підсумками групового етапу та попереднього туру прямого вибування до таблиці 64 з восьми представників Україи кваліфікувалося двоє – вище згадані Василь Гумен та Юрій Цап. Обидва виграли по чотири з шести боїв в «пулі» й провели по два поєдинки на шляху до основної сітки.

Гумен переміг Баса Веннемара з Німеччини (15:10) та Ахмеда Ферджані з Тунісу (15:13). Цап змусив скласти зброю іспанця Херальдо Лійо (15:5) та представника Гонконгу Лоу Хо Тіня (15:8).

Здолай українські шаблісти своїх суперників по 1/32, і їм довелося б зустрітися в очному поєдинку. Але, на жаль, зробити це не вдалося. Цап програв французу Максіму П’янфетті (7:15), Гумен – Зіяду Ель Сіссі з Єгипту (13:15).

***

У командній першості, яка відбулася наступного дня, наш чоловічий квартет у складі Андрія Ягодки, Юрія Цапа, Богдана Платонова та Василя Гумена поступився в 1/16 фіналу Китаю (35:45) і завершив боротьбу на 18-му місці.