Головна / новини / змагання / 🤺🏆ЮКС 2022 УДІНЕ: Дві українські шпажистки серед 16 найсильніших
🤺🏆ЮКС 2022 УДІНЕ: Дві українські шпажистки серед 16 найсильніших

Майже 350 учасників з 32 країн зібрав юніорський етап Кубка світу з фехтування на шпагах, який проходив 8-9 січня в італійському місті Удіне. Впродовж двох днів хлопці та дівчата розіграли нагороди в особистій першості. Найкращий результат для збірної України показали львів’янка Анна Максименко та киянка Поліна Кулешова, які увійшли до Топ-16.

Відзначимо, що розпочиналися змагання для наших спортсменок по-різному. Максименко, вигравши чотири з п’яти боїв у групі, отримала у посіві найвищий номер (25-й) з поміж 11 представниць України. У турі прямого вибування вихованка Львівської академії фехтування змусила скласти зброю Аліс Екман зі Швеції (15:2), Катаріну Коцельскі з Німеччини (15:9) та естонку Сузанну Ланнес (15:13). Зупинилася наша шпажистка в 1/8, поступившись майбутній бронзовій медалістці угорці Естер Мухарі (10:15), і посіла 13-те місце.

Кулешова записала на свій рахунок дві перемоги у п’яти поєдинках в групі, і стартувала в олімпійці під номером 89, де виграла три напружені поєдинки – проти Доріни Віммер з Угорщини (15:14), а також двох росіянок – чемпіонки Європи серед кадетів Єкатєріни Колбєнєвой (15:13) та сьомого номера посіву Анастасії Воробйової (15:11). Але впоратися з ще однією представницею цієї країни Анастасією Бекмурзовою вже в 1/8 вихованка ДЮСШ «Армієць» не змогла (7:15) і посіла у підсумку 16-те місце.

Cеред 12 представників України в чоловічих змаганнях найдалі пройшов Роман Самойлов. Харків’янин зупинився в одному уколі від Топ-32, поступившись Касперу Тафенау з Естонії (9:10).