Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
Яна Шемякіна - краща спортсменка України 2012 року Електронна адреса
Субота, 29 грудня 2012 00:00

http://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/lichnosti/sheyakina-plakat-stat.jpg
Яна Шемякіна - Олімпійська чемпіонка Лондона 2012 стала кращою спортсменкою року за версією Асоціації спортивних журналістів України, а титул кращого тренера року завоював тренер Яни - Андрій Орліковський.

Також індивідуальний приз «За підтримку Асоціації спортивних журналістів України» одержав Президент Федерації фехтування України Сергій Міщенко.

ФФУ щиро вітає Яну Шемякіну, Андрія Орліковського та Сергія Міщенко із завоюванням цих високих титулів і бажає їм спортивних і творчих успіхів у Новому 2013 Році!