Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
Олімпійській чемпіонці Яні Шемякіній подарували автомобіль Електронна адреса
Понеділок, 03 вересня 2012 10:31
http://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/lichnosti/shemyakina-avto.jpg
1 вересня на Хрещатику відбулося урочисте нагородження Олімпійської чемпіонки з фехтування на шпазі Яни Шемякіної першим в Україні автомобілем Geely з варіатором - Emgrand EC7 RV.

Національний олімпійський комітет України та компанія Geely обрали Яну невипадково, адже саме вона принесла перше «золото» до скарбнички збірної України на Іграх у Лондоні.

Враховуючи всі заслуги спортсменки, Geely - один з лідерів автомобільного ринку України, спільно з НОК вирішили подарувати Яні Шемякіній автомобіль Geely Emgrand EC7 з варіатором.

Geely Emgrand EC7 RV один з тих автомобілів, який з великим нетерпінням чекали в Україні. Адже до недавнього часу всі автомобілі Geely поставлялися в Україну виключно з механічною коробкою передач.

Geely Emgrand EC7 з варіатором допоможе Яні Шемякіній не тільки завжди вчасно встигати на тренування, що дуже важливо в умовах міських заторів, але й стане надійним помічником у всіх її подорожах.

«Приємно, коли знаходяться небайдужі люди до спорту, які високо цінують перемоги наших олімпійців та гідно їх підтримують. Впевнений, що наша співпраця з компанією Geely лише набиратиме обертів, а від цього виграватимуть і наші олімпійці, і наш спорт», - підкреслив керівник служби президента Національного олімпійського комітету України Юрій Тамм під час церемонії вручення ключів чемпіонці Ігор.

«Я дуже зраділа і здивувалась такому подарунку», – зізнається Яна Шемякіна.

«З дитинства мріяла про машину, розпитувала батька про дорожні знаки, збирала кошти для придбання авто. Тепер моя мрія здійснилась. Враховуючи те, що олімпійське «золото» – це наша спільна перемога з тренером Андрієм Орліковським – буду намагатися постійно його катати», – говорить володарка нашого першого олімпійського золота Лондона.

За інформацією НОК. Оригінал статті читайте тут.