Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
Ольга Харлан — спортсменка 2008 року Електронна адреса
Четвер, 29 січня 2009 10:24

Національна федерація фехтування України вітає Ольгу Харлан та її особистого тренера Артема Скорохода, які за версією Національного олімпійського комітету України були визнані відповідно найкращою спортсменкою та найкращим тренером 2008 року.

«Перемога наших фехтувальниць у Пекіні була дійсно феєричною, адже у неймовірній боротьбі принесла перше таке довгоочікуване для України «золото». Виступ лідера збірної Ольги Харлан можна сміливо назвати феноменальним. На її рахунку 22 результативні удари у фіналі, у тому числі й вирішальний укол. Стати Олімпійською чемпіонкою в 17-річному віці — це дійсно визначне досягнення. До того ж, не варто забувати і про здобуте нашою командою «срібло» чемпіонату Європи у Києві», — підкреслив Сергій Бубка.

Слова величезної подяки керівник НОК адресував тренерському складу та керівництву національної Федерації фехтування — головному тренеру збірної Вадиму Гутцайту та президенту національної федерації Сергію Міщенку.
Також Національний олімпійський комітет визначив і найкращого спортсмена 2008 року — Їм виявився Олімпійський чемпіон з боксу Василь Ломаченко, а його наставник Анатолій Ломаченко був названий найкращими тренерами року, що минув.

Президент НОК Сергій Бубка відзначив, що експертна комісія вирішувала вкрай складе питання — обрати одного героя олімпійського року. Після тривалих обговорень Комісія ухвалила рішення зробити виняток і визначити 2 найкращих спортсменів, а точніше «найкращу спортсменку» і «найкращого спортсмена року».

Церемонія нагородження відбулася 28 січня 2008 року.

Фотографія надана  Національним Олімпійським Комітетом.