Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
Президент НФФУ нагородив призерів Чемпіонату Європи Електронна адреса
П'ятниця, 08 жовтня 2010 14:08

http://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/mischenko/mischenko-stat.jpg
У заключний день Чемпіонату України Президент Федерації фехтування України Сергій Міщенко вручив премії чемпіонам і призерам Чемпіонату Європи 2010 у Лейпцизі.

Збірня шаблісток, яка другий рік поспіль підтверджуюче звання найсильніших фехтувальниць Європи була нагороджена $3000 на команду. Власники срібла збірні чоловічої шпаги й чоловічої шаблі одержали по $2400. Бронзовий призер особистої першості шабліст Олег Штурбабін на додаток до командної нагороди одержав ще $300 премії за особисті досягнення.

Чемпіонат Європи з фехтування проходив з 17 по 22 липня 2010 року в місті Лейпциг (Німеччина). За підсумками Чемпіонату українці завоювавши одну золоту, 2 срібних й одну бронзову медалі. У загальному заліку Україна зайняла 4 місце, поступившись відповідно Італії, Росії й Німеччині.