Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
alt
alt

Студия классического фехтования и сценического боя «Brette»

Олимпийские чемпионки снялись для журнала XXL Електронна адреса
П'ятниця, 28 листопада 2008 10:37

Умение обращаться с холодным оружием обычно карается законом. Однако эти девушки вместо приговора получили всеобщее признание, заставив весь мир аплодировать им стоя. Ольга Харлан, Елена Хомровая и Ольга Жовнир поделились с XXL своими маленькими секретами.

http://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/xxl/img039.jpghttp://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/xxl/img040.jpghttp://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/xxl/img041.jpg
http://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/xxl/img042.jpghttp://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/xxl/img043.jpghttp://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/xxl/img_flat.jpg