Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
Денис Борейко в спецпроекті Marіe Claіre «На старті» Електронна адреса
П'ятниця, 30 липня 2010 13:14

http://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/marie-claire/1519-1.jpg
Сила – не тільки тіла, але й духу. Змагання – як спосіб життя. Перемога – як неодмінна умова. Тетяна Вежис  й Marіe Claіre Ukraіne з гордістю представили нове покоління молодих спортсменів: зухвалих, амбіційних й прагнучих вашої уваги. У топ 7 юних перспективних атлетів за версією Marіe Claіre потрапив і Денис Борейко – власник срібної нагороди Чемпіонату Світу 2009 і бронзової медалі Чемпіонату Європи 2008 серед юніорів.

Денис: «Смак перемоги – непередаване відчуття»

Спочатку Денис мріяв про кар'єру футболіста, а батьки бачили сина винятково на паркеті – у групі бальних танців. Яким чином спортсмен потрапив у кружок фехтування – загадка навіть для нього самого. Але Денис знає точно: ніщо не зможе замінити улюблену справу, що стала більшою частиною його життя. «Навіть моя дівчина – професійна фехтувальниця, – зізнається він. – На одному з побачень ми навіть змагалися на роздягання. Думаю, ви розумієте, хто переміг».

Крім Дениса Борейко в спецпроекті Marіe Claіre «На старті» брали участь:

  • Спортивна гімнастика: Микола Куксєнков – абсолютний чемпіон Європи серед молоді 2006 року. Власник етапу Кубка Світу на поперечині. Багаторазовий чемпіон України.
  • Бокс: Олександр Усік – Власник золотої медалі на чемпіонаті Європи – 2008 у напівважкій вазі, призер Кубку Світу, чемпіон України, учасник Олімпійських ігор у Пекіні.
  • Футбол: Кирило Петров – Капітан молодіжної збірної України, кращий гравець чемпіонату Європи – 2009 серед юнаків до 19 років.
  • Автомобільно-кільцеві перегони класу «Формула»: Валерій Берча – Єдиний український автогонщик, запрошений виступати в італійському чемпіонаті. На трасі «Маджионе» одержав звання Best Foreіgn Drіver.
  • Легка атлетика, метання диску Іван Гришин – Єдиний у світі власник всіх трьох вищих нагород Зимового кубку Європи (золото в особистій першості, командне золото й нагорода «Краще спортивне досягнення Кубку Європи»).
  • Плавання: Андрій Говорів – Власник золота на чемпіонаті Європи серед юніорів 2009 року. Рекордсмен Європи. Десятикратний рекордсмен України.

http://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/marie-claire/1.jpghttp://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/marie-claire/4.jpg
http://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/marie-claire/2.jpghttp://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/marie-claire/3.jpg

 

Marіe Claіre Ukraіne, № 22, серпень 2010