Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
alt
alt

Студия классического фехтования и сценического боя «Brette»

Ольга Харлан – Королева успіху Електронна адреса
Вівторок, 09 березня 2010 02:00

http://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/lichnosti/kharlan_talant stat.jpg
У п'ятницю, 6 березня, в Малому Маріїнському палаці у Києві відбулась урочиста церемонія Коронації переможниць Національного Рейтингу успішних жінок «Королева успіху» за підсумками 2009 року.

Однією з представниць прекрасної половини людства, які своїм творчим, професійним і життєвим успіхом відкривають Європі і світу прекрасне обличчя України та сприяють формуванню позитивного міжнародного іміджу нашої держави була названа фехтувальниця Ольга Харлан. Минулий рік дійсно став успішним для української шаблістки, адже вона двічі підкорила подіум чемпіонату світу – здобула «золото» у командній та «срібло» в індивідуальній першості, а також виборола особистий та командний титул чемпіонки Європи. За ці високі досягнення Національний олімпійський комітет України визнав атлетку Найкращою спортсменкою року, що минув.

Сьогодні ж у присутності видатних громадських діячів України, високих урядовців та представників ЗМІ, Ольга Харлан отримала ексклюзивну статуетку «Корона успіху» та відповідний диплом про присвоєння їй почесного титулу «Королева успіху». Разом із спортсменкою, подібної честі були цього року удостоєні артистки Ольга Сумська, Ада Роговцева, Людмила Гурченко, журналіст і телеведуча Ганна Безулік та інші відомі жінки.

Довідково:
Засновник і головний координатор Рейтингу - всеукраїнська благодійна організація Українське Народне Посольство. Рейтинг проводиться щорічно, починаючи з 2008 року.


НОК України
www.noc-ukr.org