Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
alt
alt

Студия классического фехтования и сценического боя «Brette»

Катерина Чорній - «Олімпійська надія України» Електронна адреса
Субота, 06 квітня 2019 21:39
Шпажистка Катерина Чорній виграла в номінації «Олімпійська надія України» в рамках урочистої церемонії «Герої спортивного року-2018».

У боротьбі за нагороду від Національного олімпійського комітету України фехтувальниця обійшла стрибунку у висоту Ярославу Магучіх і метальника молота Михайла Кохана.

17-річна шпажистка отримала статуетку з рук олімпійської чемпіонки з семиборства Наталії Добринської та першого заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту і туризму Миколи Величковича.

Нагадаємо, що в 2018 році Чорній виграла дві золоті медалі Юнацьких Олімпійських ігор в Буенос-Айресі. Українка посіла перше місце як в особистій першості, так і в командному.