Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
alt
alt

Студия классического фехтования и сценического боя «Brette»

Ольга Харлан учетверте в кар'єрі стала «Спортсменкою року» за версією НОК України Електронна адреса
П'ятниця, 06 квітня 2018 00:05
http://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/hero2015/heroes-2018-1.jpg
Олімпійська чемпіонка з фехтування на шаблях Ольга Харлан перемогла в номінації «Спортсменка року» на урочистій церемонії «Герої спортивного року-2017» від НОК України.

У цій номінації шаблістка боролася за перемогу з четвертою ракеткою світу Еліною Світоліной і Юлією Ткач, яка в 2017 році взяла срібло чемпіонату світу і бронзу чемпіонату Європи з боротьби.

Для Ольги нагорода від НОК України стала вже четвертою в кар'єрі. Таким чином, фехтувальниця обійшла за кількістю статуеток чемпіона світу за версією WBO Василя Ломаченка, який тричі ставав «Спортсменом року».

Нагадаємо, що в цей раз церемонія проходила в Українському домі.
http://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/hero2015/heroes-2018-2.jpg
Привітати лауреатів XII Всеукраїнської церемонії «Герої спортивного року-2017» прибули віце-прем'єр-міністр України В'ячеслав Кириленко, президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка, міністр молоді та спорту України Ігор Жданов та інші почесні гості, серед яких представники Уряду, спортивних товариств, організацій олімпійського руху, українського шоу-бізнесу та ЗМІ.

Своїми виступами в концертній програмі вечора лауреатів і гостей свята привітали: співаки DIMA LIBRA, Анна Добриднєва, Арсен Мірзоян, дует Анна-Марія, автор, сценарист і телеведучий Валерій Жидков, пантоміма DEKRU, ілюзіоністи Віталій Горбачевський та Віталій Лузкар, а також герої баскетбольних майданчиків «Heroes of the court».

http://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/hero2015/heroes-2018-3.jpg
Разом із нагородами «Герої спортивного року» отримали багато приємних подарунків від організаторів і партнерів церемонії.

Більше того, «Спортсмен року», «Спортсменка року» і «Тренер року» отримали від Олімпійського комітету України грошові премії, які в цьому році було збільшено до 75 000 гривень.

За матеріалами НОК України