Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
Ольга Харлан - "Людина року" 2014 Електронна адреса
Понеділок, 23 березня 2015 15:51

21 березня у Палаці "Україна" відбулася урочиста церемонія вручення міжнародних і спеціальних премій загальнонаціональної програми "Людина року" 2014.

Другою назвою церемонії, яка  в 19-тий раз проводилася в Україні стало "Місія єднання".

Переможцем у номінації "Спортсмен року" стала чемпіонка свыту 2014 року з фехтування, Заслужений майстер спорту України Ольга Харлан.

Краща спортсменка-2014 одержала приз і титул "Людина року" з рук олімпійської чемпіонки Стели Захарової і надзвичайного й повноважного посла, екс-міністра спорту Валерія Цибуха.

Федерація фехтування України поздоровляє Ольгу із отриманою високою нагородою.