Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
Ольга Харлан і Дмитро Бойко – гірко! Електронна адреса
Середа, 27 серпня 2014 14:08

http://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/raznoe/071.jpg
23 серпня в Миколаєві відбулося весілля одних з найбільш титулованих шаблістів України – Олімпійської чемпіонки Ольги Харлан і власника срібла чемпіонату світу Дмитра Бойко.

Церемонія одруження пройшла у заміському розважальному комплексі Балдіно на березі Південного Бугу. Поздоровити молодих приїхало більше 80 гостей з різних міст України.

Крім рідних і близьких у числі запрошених  був і мер Миколаєва Юрій Гранатуров, який на весільному банкеті не просто сказав тост за молодих, але чудово і з запалом виконав «Пісню про щастя».

Не обійшлося й без гламура – зафіксувати на відео цю значиму подію з Києва приїхала сама Катерина Осадча, яка, втім, трішки розчарувала своїх шанувальників. Серед гостей відома телеведуча дефілювала у досить скромному капелюшку, тоді як усі очікували побачити в її зачісці хоч щось пов'язане з фехтуванням.

Свої поздоровлення Ользі та Дмитру передали також Президент Федерації фехтування України Павло Гайдай і Сергій Міщенко, який очолював Федерацію до 2013 року. Крім теплих слів Павло Дмитрович і Сергій Олександрович презентували молодим два гірських велосипеди, розфарбовані у патріотичні кольори – Ользі – жовтий, а Дмитру – блакитний.

Втім, велосипеди були не єдиним патріотичним моментом на цьому весіллі. Наприкінці  святкового банкета всі молоді разом з гостями проспівали гімн України, а після молодь ще довго танцювала із прапорами України в руках.

 

http://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/raznoe/011.jpg
http://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/raznoe/072.jpg
http://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/raznoe/051.jpg
http://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/raznoe/052.jpg