Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
alt
alt

Студия классического фехтования и сценического боя «Brette»

Майстер Клинок Електронна адреса
Вівторок, 05 травня 2009 17:20

C 23 по 26 квітня в Торгово-Промисловій Палаті України відбулася спеціалізована виставка «Майстер Клинок 2009».

Тематикою виставки були: авторська клинкова зброя, сучасні ножові вироби різного призначення, сталі, Дамаск, булат, наукові розробки, нові матеріали й технології у виробництві й декорі клинкової зброї, роботи ковальських й ювелірних майстерень, воєнно-історичні реконструкція й мініатюра, сувенірна продукція й аксесуари, лицарська зброя, спеціалізовані видання.

Уже традиційно, а саме третій рік підряд, на Виставці була представлена Національна федерація фехтування України. Спеціальний стенд НФФУ демонстрував спортивну фехтувальну зброю й екіпірування, а всім бажаючим відчути дух спортивного фехтування була надана можливість спостерігати за першістю СДЮШОР з фехтування Динамо, що була проведена в рамках виставки. 4 дні дівчата і юнаки боролися в трьох видах зброї за призи від ТОВ «Редакція журналу «Зброя й Полювання». Емоційне й яскраве видовище фехтувальних двобоїв безсумнівно принесло масу позитивних емоцій як самим фехтувальникам, так і глядачам.

НФФУ щиро вдячна за допомогу й підтримку організаторів Виставки «Майстер Клинок» ТОВ «Редакція журналу «Зброя й Полювання».

Фотозвіт про виставку «Майстер Клинок» можна подивитися тут.