Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
alt
alt

Студия классического фехтования и сценического боя «Brette»

Фехтувальники зналися в XXL Електронна адреса
П'ятниця, 27 березня 2009 13:02

У березневому випуску журналу XXL вийшла фото сесія, в якій приймали участь українські фехтувальники.

Цього разу для журналу знялися Георгій Лопатенко, Олександр Шостацький, Сергій Мимренко, Дмитро Миронюк, Андрій Погребняк та Аля Артьомова.

http://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/xxl/1.jpghttp://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/xxl/2.jpghttp://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/xxl/3.jpg
http://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/xxl/4.jpghttp://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/xxl/5.jpghttp://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/xxl/6.jpg