Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
Ольга Харлан – юний талант року Електронна адреса
Неділя, 22 березня 2009 00:00

http://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/lichnosti/kharlan_talant stat.jpg
На урочистій церемонії вручення щорічної премії "Людина року - 2008", що відбулася 21 березня 2008 року, Ольга Харлан перемогла у номінації «Юний талант року»

Суперниками Ольги з номінаціі були Петрик Вікторія, Лауреат першої премії: «Крок до зірок», м. Київ, «Молода Галичина»; срібний призер «Дитячого Євробачення-2008» на Кіпрі та ТОПОРІВСЬКІ Богдан та Андрій, переможці міжнародного конкурсу фортепіанної музики «Musical de France».

До речі, на номінацію «спортсмен року» Ольга висунута не була: там змагалися ДОБРИНСЬКА Наталія, Олімпійська чемпіонка Пекіна з легкоатлетичного багатоборства, Осипенко-Радомська Інна, Олімпійська чемпіонка Пекіна з веслування на байдарці та Рубан Віктор, Олімпійський чемпіон Пекіну зі стрільби з луку. " Спортсменом року " члени Вищої Академічної Ради Програми вибрали Добринську Наталію.