Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
Шабля з молотка Електронна адреса
Субота, 07 березня 2009 17:50

http://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/lobortas.jpg
28 лютого 2009 року відбувся традиційний вечір сигарокуріння Wіnter Bіg Smoke Baron Party - щорічний світський захід Київського сигарного клубу. Вечір пройшов у Софієвському Гранд-Холі готелю "Premіer Palace".

Програму традиційно доповнювали лотерея й благодійний аукціон. Особливий ажіотаж викликали "торги" за унікальний приз - шаблю олімпійської чемпіонки з фехтування 2008 року українки Ольги Харлан. Презентував цей лот президент Національної федерації фехтування України Сергій Міщенко.

За підсумками торгів за $2600 олімпійську шаблю придбала компанія  Класичний ювелірний Будинок "Лобортас і Карпова".

За інформацією PR служби "Лобортас і Карпова" на шаблі буде вигравіруваний автограф Ольги Харлан, а сама шабля направиться в приватну колекцію. Ім'я майбутнього власника шаблі олімпійської чемпіонки поки не розголошують.

Після аукціону Ігор Лобортас й Ірина Карпова запросили Ольгу Харлан у салон і презентували Ользі золоте кільце із класичними гарячими емалями.