Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
Яна Шемякіна одержала титул «Спортсмен року» Електронна адреса
Понеділок, 25 березня 2013 15:00

http://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/ekm/shemyakina2013-1-stat.jpg
24 березня в київському Палаці «Україна» відбулася церемонія вручення премії «Людина року-2012». Переможців визначали в 16 номінаціях, а також вручили 6 міжнародних і 4 Спеціальних премії в окремих галузях.

Пройтися по червоній доріжці цього року  вдалося й фехтувальникам – титул  «СПОРТСМЕН РОКУ» одержала Олімпійська Чемпіонка Лондона 2012 р. шпажистка Яна Шемякіна.

Фехтувальники вже не перший раз стають лауреатами цієї почесної церемонії – в 2009 році Олімпійська чемпіонка Пекіна 2008 шаблістка Ольга Харлан перемогла в номінації «Юний талант року».