Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
Пішов із життя Сергій Сквира Електронна адреса
Четвер, 08 серпня 2019 09:58
7 серпня 2019 року українська  фехтувальна спільнота зазнала втрати. Раптово пішов з життя Сергій Григорович Сквира. Сергій Григорович народився 25 грудня 1941 року. З юності Сергій Григорович присвятив себе спорту. Закінчив Державний Запорізький педагогічний інститут за спеціальністю фізичне виховання в 1976 році.

Сергій Григорович - один з небагатьох, хто зміг виконати високі нормативи  та отримати звання майстра спорту СРСР з декількох видів спорту - з фехтування (1968), з плавання та сучасного п'ятиборства.

Трудову діяльність тренера-викладача з фехтування розпочав у 1980 році у СК "Будівельник" міста Запоріжжя. З 1986 року і до кінця  свого життя Сергій Григорович пропрацював у Запорізькій ДЮСШ 4. Сергій Григорович Сквира був справжнім Учителем,  Тренером  з великої літери.  Підготував багатьох майстрів спорту СРСР та України, неодноразових призерів національних змагань України. Його учні Лариса Іванівна Люльченко, Микола Дмитрович Лебединський продовжують справу свого Учителя.

Сергій Григорович Сквира назавжди лишився справжнім спортсменом. Він активно брав участь в турнірах з фехтування серед ветеранів, був членом національної збірної команди України серед ветеранів. У 2013 році він став Чемпіоном Світу в командних  змаганнях серед ветеранів.

Федерація фехтування України висловлює глибокі співчуття рідним і близьким Сергія Григоровича Сквири.

Вічна пам'ять.