Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
Пішов із життя Роман Вірастюк Електронна адреса
Субота, 27 липня 2019 21:57
27 липня перестало битися серце видатного спортсмена, призера чемпіонату Європи зі штовхання ядра, учасника трьох Олімпіад Романа Ярославовича Вірастюка. Це надзвичайно велика втрата для українського спорту.

Директор департаменту  олімпійського спорту Мінмолодьспорту Роман Ярославович був справедливим і мудрим керівником, чуйною і доброю людиною. Завжди захищав атлетів і був готовий допомогти кожному спортсмену.

Федедація фехтування України висловлює глибокі співчуття рідним та близьким Романа Ярославовича Вірастюка.