Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
Пішов із життя Андрій Гонцов Електронна адреса
Середа, 17 липня 2019 20:55
http://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/lichnosti/gontsov.jpg
16 липня сталася тяжка втрата для українського фехтування - у віці 55 років пішов з життя Заслужений тренер України Гонцов Андрій Володимирович.

Андрій Володимирович все життя був відданий фехтуванню, безпосередньо здійснював підготовку спортсменів до участі в Олімпійських іграх. Трудову діяльність тренера Гонцов А. В. розпочав у 1981 році. Після закінчення Харківського університету фізичної культури працював у ДЮСШ №8, ДЮСШ ФСТ Спартак. У 2010 році був прийнятий на посаду тренера-викладача з фехтування в Харківську КДЮСШ ХТЗ, де і працював до останнього часу. Гонцов Андрій Володимирович працював зі спортсменами вищої кваліфікації. За час роботи він підготував 10 Майстрів спорту України, 1 Заслуженого майстра спорту, серед яких Чудікова Валерія – срібна призерка чемпіонату світу серед кадетів, Вороніна Олена – срібна призерка ХХХІ Олімпійських ігор, чемпіонка світу у командних змаганнях, донька - Дар’я Гонцова – чемпіонка України, багаторазова призерка міжнародних змагань, Нікіта Нікіткін – чемпіон України, призер міжнародних змагань, який зараз успішно працює тренером, продовжуючи справу свого учителя.

Федерація фехтування України сумує з приводу втрати відомого тренера і висловлює співчуття родині та близьким Гонцова Андрія Володимировича.

Про час та місце прощання з А. В. Гонцовим буде повідомлено найближчим часом.