Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
Пішов із життя Віктор Протасов Електронна адреса
Середа, 17 липня 2019 20:48
15 липня 2019 року на 71 році пішов з життя один із стовпів запорізького фехтування - Протасов Віктор Григорович - заслужений тренер України.

Віктор Григорович - відомий шпажист, закінчив Львівський інститут фізичної культури, після закінчення інституту кілька десятиліть працював тренером спортивного клубу Запорізького трансформаторного заводу. За час роботи тренером з фехтування Віктор Григорович Протасов підготував велику кількість майстрів спорту СРСР, призерів чемпіонатів України, членів збірної команди України.

Віктор Григорович Протасов - перший тренер призера чемпіонатів світу, чемпіона Європи Віталія Агеєва.

У 2000-х роках Віктор Григорович Протасов поїхав до Німеччини, де успішно працював 15 років, готував призерів чемпіонату Німеччини.

Останні роки життя Віктор Григорович працював у Запоріжжі з ветеранами фехтування.

Федерація фехтування України висловлює співчуття рідним і близьким Віктора Григоровича з приводу тяжкої втрати.

Памятаємо про вагомий внесок Віктора Григоровича Протасова у розвиток українського фехтування.