Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
Із життя пішов Супрун Олександр Васильович Електронна адреса
Субота, 06 липня 2019 10:37
http://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/lichnosti/suprun.jpg
2 липня 2019 року раптово пішов з життя відомий тренер з фехтування Супрун Олександр Васильович.

Олександр Васильович був відданий фехтуванню. У молоді роки неодноразово був чемпіоном України, членом збірної команди України. Багато років Олександр Васильович Супрун працював тренером на Львівщині, заснував клуб з фехтування у НУ "Львівська Політехніка". Плідно працював з юними спортсменами - чемпіонами та призерами чемпіонатів та Кубків України, членами збірних команд Львівської області та України.

Федерація фехтування України висловлює співчуття рідним та близьким Олександра Васильовича. Сумуємо з приводу втрати висококваліфікованого тренера та педагога.