Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
alt
alt

Студия классического фехтования и сценического боя «Brette»

Пішов із життя відомий тренер Віктор Войтенко Електронна адреса
П'ятниця, 22 березня 2019 01:45
http://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/lichnosti/voytenko.jpg
18 березня 2019 р. на 81-му році життя пішов із життя відомий львівський тренер з фехтування, майстер спорту СРСР Віктор Михайлович Войтенко. Після закінчення в 1960 році ЛДІФК Віктор Михайлович працював на кафедрі фехтування, а в подальшому тренером у СКА-Львів. За роки багаторічної праці він підготував велику плеяду майстрів фехтування, членів збірної команди України. Віктора Михайловича поважали всі спортсмени, тренери, друзі за високий професіоналізм, особливі доброту, чуйність, порядність. Федерація фехтування України висловлює щирі співчуття рідним та близьким Віктора Михайловича.