Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
Кафедра спортивних єдиноборств та силових видів спорту запрошує на навчання Електронна адреса
Неділя, 10 березня 2019 00:13
Кафедра спортивних єдиноборств та силових видів спорту здійснює підготовку фахівців освітнього ступеня бакалавра зі спеціалізації «Тренерська діяльність в обраному виді спорту». Підготовка фахівців зазначеного профілю здійснюється за видами спорту: бодібілдинг, бокс, боротьба, важка атлетика, гирьовий спорт, дзюдо, кікбоксінг, кінний спорт, стрільба, пауерліфтинг, сучасне п’ятиборство, східні єдиноборства, фехтування

Студенти мають можливість отримати ґрунтовні знання, опанувати різноманітні загальні та спеціальні дисципліни, стають, відповідно до обраної спеціалізації, висококваліфікованими викладачами фізичного виховання, тренерами.

Після закінчення навчання видається диплом державного зразка із зазначеної кваліфікації.
Кращим випускникам надається право отримати поглиблену підготовку за освітньо-кваліфікаційним рівнем Магістр.
Особи, які мають кваліфікацію Магістр отримують право на вступ до аспірантури університету.

Умови прийому: вступники на денну і заочну форму навчання з видів спорту повинні мати відповідну спортивну підготовку не нижче ІІ спортивного розряду з обраного виду спорту.

Члени національних збірних команд України з олімпійських видів спорту мають можливість навчатися за індивідуальним графіком.

На заочну форму навчання приймаються особи, які працюють у галузі фізичного виховання і спорту, а також особи, які бажають отримати другу вищу освіту, із зазначених вище спеціалізацій.
Термін навчання за денною формою - 4 роки, за заочною формою - 5 років, післядипломна перепідготовка (на базі вищої освіти) - 2 роки.

Навчання здійснюється за державним замовленням або за кошти фізичних і юридичних осіб.
Конкурсний відбір здійснюється:за сертифікатом Українського центру оцінювання якості освіти, виданий у 2017, 2018 та 2019 роках з української  мови і літератури, біології, середнім балом документа про повну загальну середню освіту та конкурсу творчих здібностей з обраного виду спорту.

З нормативними вимогами до вступних випробувань з фізичної підготовленості можна ознайомитися на Web-site: www.uni-sport.edu.ua

До заяви додаються: документ про середню освіту з додатком (оригінал, копія); сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти, виданий у 2017, 2018 та 2019 роках; класифікаційний квиток чи залікова книжка спортсмена або офіційні документи, що підтверджують спортивні досягнення; медична довідка (форма 086-о); 4 кольорові фотокартки 3х4; копія паспорту; паспорт, військовий квиток або приписне свідоцтво - подаються особисто.

Терміни проходження вступних випробувань:

- з 01 липня до 10 липня 2019 року-за державним замовленням  на денну та заочну форму навчання;
-з 12 по 22 липня 2019 року –за кошти фізичних та\або юридичних осіб на денну та заочну форму навчання;
-з 21 по 23 серпня 2019 року- додатковий набір за кошти фізичних та/або юридичних осіб на заочну форму навчання
Іногородні студенти забезпечуються гуртожитком.

Наша адреса: 03680, м. Київ, вул. Фізкультури, 1, НУФВСУ, корпус №1,3 кафедра спортивних єдиноборств та силових видів спорту.
Тел./факс: 044 287 - 02 - 01

Web-site: www.uni-sport.edu.ua E-mail: pk_nupesu@i.ua

Тел. приймальної комісії: 044 287 - 04 - 91