Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
alt
alt

Студия классического фехтования и сценического боя «Brette»

Відкриття панно на честь Семена Колчинського Електронна адреса
Середа, 19 вересня 2018 17:23
Любі друзі,

Ми раді запросити вас на урочисте відкриття меморіального панно на честь заслуженого тренера України і видатного педагога Семена Яковича Колчинського.
За півтора року ідея увічнити пам'ять про Вчителя сьогодні стала реальністю.

У п'ятницю, 21 вересня 2018 року, о 12:00 розпочнеться церемонія урочистого відкриття меморіального панно в спорткомплексі «Динамо» за адресою вулиця Пилипа Орлика, 15.

Пряма трансляція буде доступна об 11:50 на сторінці дочки Семена Яковича Світлани
 Семенець:

https://www.facebook.com/profile.php?id=100001864960498

І нехай ця подія об'єднає всіх, хто небайдужий до фехтування і для кого цей вид спорту став частиною життя: ветеранів спорту, тренерів, досвідчених спортсменів і тих, хто робить перші кроки до олімпійської медалі!