Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
Нікішин визнаний найкращим спортсменом липня по версією НОК України Електронна адреса
Четвер, 02 серпня 2018 15:16
Шпажист Богдан Нікішин визнаний найкращим спортсменом липня за версією НОК України.

Найкращим тренером місяця стала особиста наставниця Нікішина Ольга Маркіна.

Ця нагорода від НОК України вже друга для Богдана. Раніше він був удостоєний звання найкращого атлета місяця в червні 2016 року.

У липні 2018-го фехтувальник виграв бронзу чемпіонату світу в Китаї. Ця медаль стала першою в кар'єрі українця в особистому розряді на світових першостях.

Місяцем раніше 38-річний Нікішин здобув бронзу на чемпіонаті Європи в сербському Нові-Саді.

За підсумками сезону-2017/2018 українець посів друге місце у світовому рейтингу Міжнародної федерації фехтування (FIE). При цьому перед чемпіонатом світу Нікішин лідирував в загальному заліку.