Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
alt
alt

Студия классического фехтования и сценического боя «Brette»

Збірна України з фехтування повертається додому з двома медалями чемпіонату світу Електронна адреса
П'ятниця, 27 липня 2018 15:05

Збірна України з фехтування повертається додому з двома медалями чемпіонату світу, що проходив у китайському Усі.

Наші шпажисти Богдан Нікішин і Роман Свічкар посіли третє місце серед 179-ти фехтувальників на світовій першості й вперше в кар’єрі здобули нагороди в особистому заліку на турнірі такого масштабу.

Найсильніша шаблістка України Ольга Харлан хоч і залишилась цього разу без медалей чемпіонату світу, все одно завершила нинішній сезон на першій сходинці світового рейтингу FIE і втретє виграла Кубок світу.

Українські фехтувальники прилітають 28 липня до аеропорту «Бориспіль» рейсом зі Стамбула (Туреччина) о 8:50 за київським часом. Чекаємо усіх уболівальників і представників ЗМІ в зазначений час у терміналі D.