Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
Тренер Степан Дикун потребує допомоги Електронна адреса
Середа, 13 червня 2018 16:38

http://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/lichnosti/dykun.jpg
Коли трапляється біда, разом гуртуються друзі та небайдужі. Зараз нашої допомоги потребує майстер спорту СРСР, тренер Закарпатської федерації фехтування, який виховав чемпіонів та призерів першості України, членів національної збірної - Степан Степанович Дикун.

Після тяжкого інсульту у нього паралізована частина тіла, він не говорить... Наразі реабілітацію та лікування проходить в Ужгороді. А це вимагає щоденних чималих коштів. Тож, усі, хто небайдужий та хоче допомогти фінансово - картка 5168 7555 1818 9218 (Дикун Наталія, дружина).