Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
alt
alt

Студия классического фехтования и сценического боя «Brette»

Майстер-класи з фехтування на шпагах та шаблях на "Даринку" Електронна адреса
Вівторок, 07 липня 2015 15:42

http://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/ekm/darynok_sabre_5.jpg
27 червня та 4 липня в ЦТ «Даринок» (м. Київ) Клубом європейського фехтування було проведено два майстер-класи з фехтування на шпагах та шаблях.

Так, кожен бажаючий віком від 7 до 12 років мав можливість за короткий час відчути себе справжнім фехтувальником та поборотись за чудові призи від ЦТ «Даринок».

Після інструктажу та персональних уроків від професійних тренерів майбутні спортсмени зустрілись у вирішальних боях на фехтувальній доріжці. Справжні спортивні емоції, адреналін, перші поразки та перемоги викликали неабиякий інтерес у відвідувачів ЦТ «Даринок». Завдяки харизматичному ведучому майстер-класу глядачі дізнались багато фактів з історії фехтування та отримали уявлення про правила ведення бою.

http://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/ekm/darynok_sabre_8.jpg
Варто зазначити, що даний формат заходу «try-and-go» є унікальним для світу фехтування в Україні, адже дозволяє підростаючому поколінню безкоштовно спробувати свої сили у даному вигляді спорту без жодних зобов’язань та обмежень.

Враховуючи успіх проведених заходів, Клуб європейського фехтування спільно з ЦТ «Даринок» планує і надалі проводити серію майстер-класів та популяризувати фехтувальний рух в серед дітей та юнацтва. Отже, чекаємо всіх бажаючих 1 серпня в ЦТ «Даринок» для отримання нового заряду позитиву та бадьорості!

Для отримання більш детальної інформації щодо майстер-класу слідкуйте за новинами на сайті Клуба європейського фехтування.

http://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/ekm/darynok_sabre_3.jpg

http://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/ekm/darynok_sabre_4.jpg

http://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/ekm/darynok_sabre_6.jpg

http://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/ekm/darynok_sabre_7.jpg