Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
Ужгород у тринадцятий раз прийняв Міжнародний турнір Закарпатського Єврорегіону Електронна адреса
Понеділок, 14 травня 2012 00:00

http://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/yjgorod2012/2_1.jpg
У перших числах травня Ужгород у тринадцятий раз прийняв Міжнародний турнір Закарпатського Єврорегіону пам'яті Заслуженого тренера України В.В. Герея. Справжнє свято для дітей не залишився без уваги державного тренера України, Віце-президента ФФУ Петра Азарченкова, який особисто відвідав даний захід.


Петро, розкажіть, будь ласка, про турнір.

Турнір стартував 13 років тому, як Міжнародний турнір Закарпатського Єврорегіону, 5 років тому він був присвячений пам'яті Заслуженого тренера України Василя Васильовича Герея.
От уже багато років ці змагання відкривають кадетський сезон для чотирьох видів зброї: чоловічої й жіночої рапіри, а також чоловічої й жіночої шпаги.
Цього року  поборотися за нагороди турніру приїхало  більше ніж 200 учасників не тільки з України, але й з Польщі, Словаччині й Угорщині.

Що Ви можете сказати про організації турніру?

Треба сказати, що організатори вклали в турнір душу. Мені дуже сподобалася й церемонія відкриття, і оформлення залу. Хочу сказати величезне спасибі організаторам турніру: президентові Федерації фехтування Закарпатської області Михайлу Михайловичу Пантьо, Анатолію Васильовичу Герею й Дуцеке Герей, а також висловити подяку керівництву області в особі заступника голови Закарпатської ОДА Качура Івана Івановича й начальника Управління у справах молоді й спорту Закарпатської ОДА Ерфана Віталія Йосиповича, які особисто контролювали проведення заходу.

У нашій країні досить важко залучити спонсорів до непрофесійних видів спорту, а як що до цього турніру?

Дуже приємно, що організатори змогли підключити до турніру просто приголомшливу кількість спонсорів. Пам'ятні призи одержали найсильніші 8 спортсменів у кожному виді зброї! Нагороджені були тренери переможців турніру, був спеціальний приз «За волю до перемоги» і навіть серед глядачів щодня  розігрувався приз в оригінальній номінації «Самий терплячий уболівальник».
Від свого імені й від імені організаторів хочу висловити подяку всім тим, хто підтримували турнір, а саме фірмі СТМ, партії «Удар», Дельта Банку, Готелю Закарпаття, ТЦ «Дастор» і газеті «Закарпатська Правда».
Але саме головне, це те, що турнір відвідав Віда Янош – представник Європейської конфедерації Фехтування, який оцінивши по достоїнству високий рівень організації змагань, запропонував включити Міжнародний турнір Закарпатського Єврорегіону пам'яті Заслуженого тренера України Василя Васильовича Герея в календар європейського кадетського циклу. Звичайно, ми дали попередню згоду, а остаточне рішення буде прийнято Президією ФФУ.

А  чи буде підтримка від Державної служби молоді й спорту України?

Безсумнівно! Як і цього разу, ми будемо фінансувати роботу й проживання суддів, а також надамо все необхідне фехтувальне встаткування для проведення турніру дійсно європейського рівня!


http://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/yjgorod2012/1_1.jpghttp://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/yjgorod2012/0_1.jpghttp://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/yjgorod2012/3_1.jpghttp://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/yjgorod2012/4_1.jpg