Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
alt
alt

Студия классического фехтования и сценического боя «Brette»

Звернення Президента Федерації фехтування України Електронна адреса
Субота, 29 грудня 2012 00:00

altШановні колеги!

Вітаю всіх з наступаючим Новим Роком і Різдвом Христовим! Бажаю щастя, здоров’я і високих спортивних результатів!
Рік, що минає був успішним для українського фехтування. Нагороди на чемпіонатах Європи та світу, успішне проведення чемпіонату світу в Києві і, як кульмінація, золота та бронзові медалі  Олімпіади в Лондоні стали підтвердженням того, що українська школа фехтування росте і розвивається.

Наступний 2013 рік є початком нового олімпійського циклу. В січні в житті Федерації відбудеться значна подія – звітно-виборча конференція, яка визначить стратегію розвитку нашої організації на наступні чотири роки і обере її керівництво. Прошу всі  осередки Федерації прийняти активну участь в цій події, пропонувати нові ідеї та проекти, що дадуть поштовх розвитку фехтування, а також своїх кандидатів до складу Правління, на посади віце-президентів, генерального секретаря і Президента Федерації Фехтування України.

На останньому засіданні Президії Федерації я повідомив, що не буду висувати свою кандидатуру на посаду Президента. Я щиро дякую всім членам Федерації, спортсменам, тренерам, фахівцям і спонсорам, з якими протягом чотирьох олімпійських циклів ми разом підтримували і розвивали цей благородний вид спорту в України і, долаючи труднощі та розумнішаючи в дискусіях, приходили до спільних перемог. Роки на цій посаді збагатили мене спілкуванням з видатними особистостями, новими знаннями про світ спорту в цілому і про його найкращий вид – фехтування, дали можливість переборювати труднощі і щиро радіти успіхам наших спортсменів. Я залишаюсь членом нашої Федерації і в міру своїх сил буду продовжувати допомагати фехтуванню.

Станом на сьогодні для участі в виборах нового президента федерації подав свою кандидатуру Павло Гайдай – фехтувальник, успішний бізнесмен і фінансовий спонсор  таких важливих для розвитку українського фехтування подій і програм як етап кубка світу «Золоті Ворота» і «Ліга 10 – 13». Я знаю Павла Гайдая особисто протягом багатьох років і впевнений, що він, спираючись на досвідчену команду, зможе підтримати і продовжити розвиток нашої федерації. Як учасник звітно-виборчої конференції я буду голосувати за нього і прошу підтримати мій вибір.  

Бажаю всім весело зустріти Новий Рік!

З найкращіми побажаннями,

Президент Федерації фехтування України

Сергій Міщенко